خدمات نانو سرامیک

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

رنگ بدنه‌ی ماشین در اثر مجاورت با آلودگی هوا، اشعه فرابنفش خورشید (UV)، مواد شیمیایی و حتی ذرات گرد و غبار در طول زمان دچار آسیب‌های متعددی میشه که کمترین اون‌ها کدر شدن رنگ و ایجاد خط و خش روی بدنه‌ی ماشین هستش.

پوشش نانو سرامیک مثل یه سپر دفاعی قدرتمند در برابر تمام این عوامل آسیب زا ایستادگی میکنه و رنگ بدنه‌ی ماشین رو مثل روز اول براق و درخشنده نگه میداره.

پوشش نانو سرامیک بدنه خاصیت آبگریزی داره و مانع از ایجاد لکه بعد از بارون روی ماشین میشه. با استفاده از سرامیک بدنه خودرو، ماشینتون در زمان‌های طولانی تمیز باقی میمونه و در زمان آلودگی فقط با یک سطل آب مثل روز اول تمیز و براق میشه!

مزایای استفاده از نانوسرامیک:

مهم‌ترین مزیت استفاده از نانوسرامیک، محافظت از رنگ بدنه‌ی ماشینتون در برابر خط و خش‌های سطحی هستش. استفاده از این پوشش میتونه خاصیت ضد خش بودن رنگ ماشینتون رو تا درصد زیادی بهبود ببخشه. جلوگیری از آسیب‌های وارد شده از سمت

اشعه‌های خورشیدی مثل اشعه فرابنفش هم مزیت دیگه‌ی  استفاده از نانوسرامیک هستش.این پوشش از رنگ بدنه‌ی ماشینتون در برابر فرسایش در طول زمان و آفتاب‌سوختگی محافظت میکنه.

یکی دیگه از مشکلات صاحبان ماشین‌ها، اثر فضولات پرنده‌ها و آلودگی بعد از بارون‌های فصلی هستش. سرامیک بدنه میتونه این مشکلات رو هم به خوبی پشت سر بذاره و تمیزی رو برای ماشینتون به ارمغان بیاره!

حتما میدونید که در شهرهای بزرگ و آلوده اغلب بارون‌ها اسیدی هستش. این بارون اسیدی میتونه در طولانی مدت رنگ ماشینتون رو از بین ببره، اما پوشش نانوسرامیک مثل یه قهرمان ابرقدرت مانع از بروز چنین مشکلاتی میشه.

زیبایی بحث دیگه‌ای هستش که سرامیک بدنه برای ماشینتون به همراه داره. این پوشش درخشندگی و شفافیت فوق‌العاده‌ای به ماشینتون میده که با هیچ واکس و پولیش دیگه‌ای قابل مقایسه نیست!

متریال مصرفی در مجموعه آروان خودرو


مجموعه آروان خودرو از سرامیک های باکیفیت و استاندارد های جهانی از برند های
* آدامز
* سیستم ایکس
* کوکمی

برای بدست آوردن بهترین نتیجه ،محافظت شیمیایی ، آبگریزی و رضایت مشتریان استفاده میکنه

فرآیند انجام خدمات سرامیک در مجموعه آروان خودرو

* بعد از پذیرش خودرو و انجام خدمات کارشناسی خودروی شمارا تحویل گرفته و در مرحله اول با استفاده از خمیرکلی باز تمامی آلودگی ها را از روی سطح خودرو پاک کرده و در مرحله ی بعد از خدمات ریکاوری رنگ ۳ مرحله ای برای رسیدن به حداکثر براقیت و کیفیت رنگ اجرا میکنیم

و در مرحله نهایی با شست و شوی خودرو و استفاده از آماده ساز رنگ ، سطح رنگ را چربی زدایی میکنیم و آماده برای اجرای سرامیک با کیفیت با حداکثر براقیت و ماندگاری میکنیم …

خدمات نانوسرامیک در شرکت آروان خودرو با ارائه شناسنامه خدمات دیتیلینگ، خدمات پس از فروش، خدمات پس از اجرا و اهدای پکیج آموزش نگهداری پس از اجرا همراه خواهد بود.

شرکت آروان خودرو با ارائه خدمات سفارشی خودرویی در بخش‌های ویژه مانند:

محافظت از رنگ و بدنه (احیای‌رنگ، اجرای پوشش نانوسرامیک، نصب کاور بدنه و بادیفنس)، کارشناسی تخصصی (رنگ، بدنه و فنی)، صافکاری PDR و خرید و فروش سفارشی خودرو با بهره‌گیری از مجرب‌ترین کارشناسان و متخصصین اجرایی، این خدمات را به مشتریان خود به صورت سفارشی و با ضمانت‌نامه معتبر شرکتی ارائه کرده است.

تهران اکباتان مگامال پارکینگ p2

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.